Матеріали за датою: Листопад 2016

Процес призначення житлових субсидій на опалювальний період 2016-2017 років у цілому завершився.

У Чернігівській області отримують субсидії на оплату комунальних послуг 215 тисяч сімей. Кількість звернень громадян з даного питання постійно збільшується. За прогнозами фахівців, під час опалювального сезону вона може зрости на 50 відсотків проти минулого року. У такому разі субсидіями користуватимуться близько 300 тисяч родин.

Опубліковано в: Послуги ЖКГ
Середа, 23 Листопад 2016 00:00

Примхи замшевого взуття

Натуральну замшу найчастіше виробляють із оленячих або козячих шкір. Взуття з такого матеріалу комфортне та стильне, воно підходить як для урочистостей, так і для щоденних походів на роботу. Однак при неправильному догляді замша швидко втрачає свій привабливий зовнішній вигляд, лисніє і вицвітає.

Опубліковано в: Поради
Середа, 23 Листопад 2016 00:00

Коли гулятимемо на свята?

Для працівників підприємств, установ та організацій з п'ятиденним робочим тижнем, за винятком органів Пенсійного фонду, «Укрпошти», Державного казначейства та банківських установ, Уряд рекомендував у 2017 році перенести робочі дні з понеділка 8 травня на суботу 13 травня, а з п'ятниці 25 серпня на суботу 19 серпня. Така «рокіровка» має створити сприятливі умови для святкування Дня Перемоги та Дня Незалежності України.

До речі, Уряд не ухвалював окремих рішень щодо вихідних на новорічно-різдвяні свята, отже, українці відпочиватимуть 31 грудня – 2 січня і 7 – 9 січня.

Опубліковано в: Новини України
Середа, 23 Листопад 2016 00:00

Вводяться електронні квитки

Верховна Рада України хоче запровадити автоматизовану систему оплати проїзду в міському громадському транспорті. Пасажири матимуть справу з електронними квитками.

Опубліковано в: Новини України
Середа, 23 Листопад 2016 00:00

Три роки на селі взамін на навчання

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» щодо працевлаштування випускників», прийнятий Верховною Радою України 6 жовтня 2016 року.

Опубліковано в: Новини України
Середа, 23 Листопад 2016 00:00

Німецьку невиправдано витісняють

Викладачі німецької мови в Україні б’ють на сполох: і з середньої, і з вищої освіти її витісняє англійська. За даними вітчизняної Асоціації германістів, ще 10 років тому німецьку вивчали 17% українських учнів, а нині – лише 6,5%. Батьки дедалі частіше обирають англійську як іноземну мову для своїх чад.

Опубліковано в: Новини України

Міноборони має намір змінити порядок набору контрактників на службу. Про суть цих змін розповів головнокомандувач Збройних Сил України Віктор Муженко: «По-перше, поданим до Верховної Ради законопроектом планується скасувати такий вид контракту, як контракт до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію.

Опубліковано в: Новини України
Середа, 23 Листопад 2016 00:00

Ще одна онлайн-послуга

Погодження проекту землеустрою є однією з найбільш важливих та водночас складних адміністративних послуг. Щорічно українці здійснюють понад 500 тисяч таких операцій. Відтепер подати документи на погодження проекту землеустрою можна в онлайн-режимі через e.land.gov.ua за кілька хвилин.

Завдяки запровадженню електронної послуги значно зростають прозорість та ефективність процесу розгляду документів й ухвалення відповідного рішення. Отже, нововведення заощадить час та унеможливить корупційні ризики.

Опубліковано в: Новини України

Кабмін України визначив 19 професій загальнодержавного значення, підготовка кадрів за якими здійснюватиметься бюджетним коштом. До цього переліку потрапили машиніст і моторист бурової установки; бурильник та помічник бурильника експлуатаційного і розвідувального буріння свердловин на нафту та газ; монтажник систем вентиляції, кондиціювання повітря, пневмотранспорту й аспірації; верстатник деревообробних верстатів і верстатник широкого профілю; налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням; токар; фрезерувальник; складальник корпусів металевих суден; монтер колії; слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів; помічники машиністів тепловоза й електровоза; виноградар; бджоляр; тістороб; живописець.

На фінансування підготовки з названих спеціальностей у 2017 році пообіцяли витратити 169 мільйонів 600,8 тисячі гривень.

Опубліковано в: Новини України
Середа, 23 Листопад 2016 00:00

У карнизів своя специфіка

Карниз – це і красивий, і надзвичайно функціональний елемент інтер’єру. Він здатен підкреслити привабливість приміщення, приховати його недоліки. Натомість невдало підібраний карниз може зіпсувати враження навіть від найгарніших штор і звести нанівець усі зусилля дизайнера.

Матеріал, із якого виготовлений карниз, великою мірою визначає його експлуатаційні характеристики. Різноманіття асортименту цього виду продукції дозволяє підібрати карниз для оформлення приміщення у будь-якому стилі.

Опубліковано в: ТЦ «Практика»
Страница 1 из 12

Нас рахують

Украина онлайн

Яндекс.Метрика

Контакти

Редакція газети «Відомості Чернігівщини»

Адреса: вул.Незалежності, 61, м.Прилуки, Чернігівська область, 17500, Україна
E-mail: ch.vedomosti@mail.ru
Контактні телефони: (04637) 3-45-14, (066) 161-06-15

Написати листа