Матеріали за датою: Грудень 2016
Середа, 28 Грудень 2016 00:00

Прилуки вже з бюджетом

На першому поверсі Прилуцької міської ради відвідувачів зустрічає новорічна ялинка. Ще одна – поверхом вище. Скрізь атмосфера свята, що наближається. 23 грудня її не було тільки у сесійній залі, де проходила остання у 2016-му сесія. Депутати вирішували, куди і скільки коштів витратити у наступному році.

Опубліковано в: У владних кабінетах
Середа, 28 Грудень 2016 00:00

Карантин під час канікул

Грип захопив і Прилуки. Оскільки епідемічний поріг у місті перевищено, 27 грудня мер Ольга Попенко підписала розпорядження «Про обмежувальні заходи у зв’язку з захворюванням на грип та ГРВІ». Даним документом оголошено в загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах та закладах культури Прилук обмежувальні заходи (читайте – карантин) з 29 грудня 2016-го по 15 січня 2017 року.

Опубліковано в: Медицина
Середа, 28 Грудень 2016 00:00

Автобусно-ялинковий виконком

Календарний рік закінчується, але не закінчується життя. Органи місцевого самоврядування продовжують свою роботу. Адже для них такого поняття, як канікули, не існує. Завжди знайдуться питання громади, котрі потребують негайного вирішення.

Опубліковано в: Новини Чернігівщини
Середа, 28 Грудень 2016 00:00

Зустрічаймо Червоного Півня!

Червона Вогняна Мавпочка, махаючи нам лапкою на прощання, передає права на правління такому ж Червоному Вогняному Півню. Зміну влади ми відчуємо не одразу, адже і колір, і стихія господарів 2016-го й 2017-го років однакові. На початку свого царювання Півник поводитиметься відносно спокійно, оглядаючись та прибираючи володіння після жвавої Мавпи. Але вже навесні розійдеться, розмахається яскравими крильцями і почне дивувати нас своєю непередбачуваністю та сюрпризами. Аби ці несподіванки були лише приємними, потрібно влаштувати символу-2017 гідну зустріч.

Опубліковано в: Дозвілля

Фронтмен гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка та гітарист Євген Рогачевський презентували кліп на пісню «Мана».

Опубліковано в: Дозвілля

Оскароносна акторка готується до виконання головної ролі в телесеріалі «Сьогодні все буде інакше».

Опубліковано в: Дозвілля

Історія життя і творчості знаменитої американської співачки, авторки пісень, актриси й танцівниці лягли в основу нового мюзиклу.

Опубліковано в: Дозвілля
Середа, 28 Грудень 2016 00:00

Почім нині зірки?

Компанії, що організовують святкові заходи на замовлення, розповіли, скільки коштує запросити на новорічний корпоратив популярних українських артистів.

Опубліковано в: Дозвілля
Середа, 28 Грудень 2016 00:00

Анекдоти (добірка 52-255)

Хлопчик написав листа Діду Морозу: «Надішли мені сестричку». І отримав відповідь: «Надішли мені свою маму».

Опубліковано в: Анекдоти

«Щороку 31 грудня ми з друзями ходимо до бані. Це у нас така традиція». Крилата фраза із чудового фільму «Іронія долі, або З легкою парою!» відома всім. Це й не дивно, адже лазня – не тільки місце для відпочинку та оздоровчих процедур. Для любителів попаритися – це справжній ритуал, що включає безліч процесів і речей.

Опубліковано в: ТЦ «Практика»
Страница 1 из 13

Нас рахують

Украина онлайн

Яндекс.Метрика

Контакти

Редакція газети «Відомості Чернігівщини»

Адреса: вул.Незалежності, 61, м.Прилуки, Чернігівська область, 17500, Україна
E-mail: ch.vedomosti@mail.ru
Контактні телефони: (04637) 3-45-14, (066) 161-06-15

Написати листа