Матеріали за датою: Січень 2017
Середа, 25 Січень 2017 00:00

Хліб знову подорожчав

Веселі новорічно-різдвяні свята для прилучан завершилися неприємним сюрпризом. Підскочили ціни на хліб – соціально важливий продукт, без якого не обходиться жодна родина. Сталося це у понеділок, 16 січня.

Цікаво, що агропромислове об’єднання ім. Івана Супруненка ПрАТ «Прилуцький хлібозавод» завжди заздалегідь попереджало органи влади про подорожчання хліба. А тепер просто поставило очільників Прилук перед фактом.

Опубліковано в: Новини Чернігівщини

Для українців перегляд телевізійних програм та шоу – своєрідний ритуал, якому щоденно присвячують багато часу. Одним із улюблених є «Голос країни», сьомий сезон котрого 22 січня стартував на каналі 1+1. Честь відкривати раунд сліпих прослуховувань грандіозного вокального проекту випала 28-річному прилучанину Валерію Величку. І наш земляк не посоромив рідного міста.

Опубліковано в: Мистецтво і культура

Міністерство юстиції затвердило Умови прийому до вищих навчальних закладів України, відповідно до яких здійснюватиметься набір абітурієнтів нинішнього року.

Для вступу на перший курс ВНЗ на основі повної загальної середньої освіти прийматимуться сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років. Під час конкурсного відбору абітурієнтів будуть ураховані бали сертифікатів ЗНО з української мови та літератури (перший предмет), математики, історії України або біології за вибором вузу (другий предмет), загальноосвітнього предмета, з якого проводиться ЗНО, або творчого конкурсу (третій предмет). ВНЗ самостійно визначатимуть мінімальну кількість балів, за якою особа допускатиметься до участі в конкурсі.

Опубліковано в: Світ освіти
Середа, 25 Січень 2017 00:00

Зимові старти

Зима – не перешкода для спорту, навіть для легкої атлетики та футболу.

У Полтаві в легкоатлетичному манежі спорткомплексу «Ворскла» 12 січня відбулися відкриті змагання «Стрибунець» (другий етап) зі стрибків у висоту та довжину серед юнаків і дівчат 1999-2007 років народження. У них узяли участь команди із Полтави, Лубен, Кременчука, Пирятина, Гребінки та Прилуцького району.

Опубліковано в: На спортивних аренах

У Прилуках пройшов перший у 2017 році конкурс по визначенню перевізників на міських автобусних маршрутах. Щоправда, конкурсний комітет переможця так і не вибрав.

Перевізникам пропонувалося подати заявки на наступні маршрути: №8 «Новий Побут – Горова Білещина» (у лоті з двома одиницями маршруту №21 «Дослідна – 273-й квартал»), оскільки п’ятирічний договір у перевізника, котрий працював на маршруті, закінчився 10 січня; №13 «Дослідна – ЦТДЮ – АТП №17461»; №15А «Вулиця Берегова – Залізничний вокзал»; №30 «273-й квартал – ЦТДЮ – в/м №12» (у жовтні 2016-го столичне ПП «Базальт», яке до цього три місяці здійснювало перевезення пасажирів на всіх цих маршрутах, ініціювало розірвання договорів); №35 «273-й квартал – Івушка» (маршрут «безгосподарний» із травня минулого року). Бажання виявив лише «Базальт», і лише на «вісімку» разом із двома «двадцять першими».

Опубліковано в: Новини Чернігівщини

У Чернігівській області станом на 1 січня 2017 року налічувалося 12,4 тисячі безробітних. На кожне вільне робоче місце претендувало 17 осіб.

Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації. Як свідчить статистика, чисельність зайнятого населення Чернігівщини минулоріч скоротилася на 2%, кількість штатних працівників на підприємствах, в організаціях та установах зменшилася на 4 тисячі осіб і становить 190 тисяч. Але у 2016 році на ринку праці області відбулися й певні позитивні зрушення. Так, кількість поданих до центрів зайнятості вакансій від роботодавців у порівнянні з попереднім роком збільшилася на 2% і перевищила 26 тисяч одиниць.

Опубліковано в: Новини Чернігівщини

Нині в Чернігівській області перебувають на обліку близько 28 тисяч онкологічних хворих, у тому числі 135 дітей віком до 17 років.

За словами головного лікаря Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Валерія Зуба, злоякісні новоутворення дуже небезпечні для здоров’я людини. Серед причин смертності та інвалідизації населення вони посідають друге місце після серцево-судинних хвороб. Щороку в області виявляється понад 4 тисячі випадків злоякісних новоутворень, помирає від них більше 2 тисяч осіб, із них близько 30% – працездатного віку.

Опубліковано в: Новини Чернігівщини
Середа, 25 Січень 2017 00:00

Бурштиновий «контрабас»

Необроблений бурштин на суму майже 229 тисяч гривень вилучили на кордоні чернігівські митники.

Два пакунки з необробленим камінням виявили співробітники Чернігівської митниці ДФС разом із прикордонниками у пункті пропуску «Сеньківка» під час здійснення митного огляду салону автомобіля Volkswagen, яким керував громадянин України. Окрім нього, у транспортному засобі знаходилося вісім пасажирів.

Опубліковано в: Новини Чернігівщини

Прилуцька ОДПІ повідомляє, що Законом України від 20 грудня 2016 року №1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» (далі – Закон №1791), який набрав чинності 1 січня 2017-го, внесені зміни до Податкового кодексу України (далі – ПКУ) з транспортного податку.

Опубліковано в: Буква закону
Середа, 25 Січень 2017 00:00

Про львівське сміття

Нещодавно до чергової частини Прилуцького відділу поліції надійшла інформація, що по вулиці Дружби Народів в районі залізничного переїзду виявлено стихійне звалище твердих побутових відходів.

На місце пригоди прибула слідчо-оперативна група в повному складі на чолі з керівництвом. При обстеженні несанкціонованого звалища поліцейські знайшли товарні чеки, в яких були зазначені львівські адреси. Власник згаданої території повідомив, що сміття привезли на кілька днів і невдовзі його звідти приберуть.

Фахівці направили вилучені речові докази на експертизу.

За інформацією Прилуцького відділу поліції ГУНП у Чернігівській області

Страница 1 из 13

Нас рахують

Украина онлайн

Яндекс.Метрика

Контакти

Редакція газети «Відомості Чернігівщини»

Адреса: вул.Незалежності, 61, м.Прилуки, Чернігівська область, 17500, Україна
E-mail: ch.vedomosti@mail.ru
Контактні телефони: (04637) 3-45-14, (066) 161-06-15

Написати листа