Матеріали за датою: Квітень 2017
Середа, 26 Квітень 2017 00:00

Джинсовий одяг завжди в тренді

Найпопулярнішим одягом на сьогодні, безумовно, є джинсовий. Змагатися із джинсовими штанами намагалися шкіряні лосини, а з курточками – текстильні піджаки. Однак джинс упевнено утримує першість: із нього, як і раніше, роблять усе: від традиційних штанів до жилетів та сарафанів. І це радує, адже більш зносостійкий матеріал годі й вигадати. Гардероб сучасної людини складно уявити без хоча б однієї пари джинсів, у яких ідеально поєднуються мода і практичність.

Опубліковано в: Поради
Середа, 26 Квітень 2017 00:00

І стало тепло на душі

У рамках Всеукраїнського місячника Товариства Червоного Хреста України, який цьогоріч проходив під гаслом «Забезпечуючи найголовніше», напередодні Великодніх свят 56 підопічних Прилуцької міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста: самотні похилого віку, обмежені в русі або прикуті до ліжка, інваліди, внутрішньо переміщені особи – отримали подарунки (паски, засоби гігієни, одяг, продукти харчування).

Опубліковано в: Милосердя

У четвер Світлої седмиці, 20 квітня, у Прилуках у церкві Різдва Іоанна Предтечі відбулося архієрейське богослужіння, яке очолив Високопреосвященніший Архієпископ Ніжинський і Прилуцький Іриней. Божественна літургія була звершена на честь 80-річчя від дня народження настоятеля храму, одного із найшанованіших кліриків Ніжинської єпархії митрофорного протоієрея Олексія Бородая. Владиці співслужили Благочинний 1 Прилуцького округу, настоятель Спасо-Преображенського собору протоієрей Миколай Котеленець, священики із Прилук та району, а також із Києва.

Опубліковано в: Духовність
Середа, 26 Квітень 2017 00:00

Нас знову перепишуть

У Кабінеті Міністрів відбулося засідання щодо підготовки до всеукраїнського перепису населення, який ще рік тому перенесли на 2020-й.

Світова практика визначає необхідність проведення перепису кожні 10 років. Але через брак фінансових ресурсів в Україні його постійно відтерміновували. Цього разу планується дослідити не лише демографічну ситуацію, а й значно ширше коло соціально-економічних показників.

Уперше й востаннє в незалежній Україні перепис проводили понад 15 років тому, 5 грудня 2001-го.

Опубліковано в: Новини України
Середа, 26 Квітень 2017 00:00

Прощання з Марією-Стефанією

20 квітня у місті Вишневе Києво-Святошинського району Київської області поховали 71-річну Зою Реутт, відому як Марія-Стефанія, котра померла від тяжкої невиліковної хвороби двома днями раніше.

Опубліковано в: Новини України
Середа, 26 Квітень 2017 00:00

Пенсіонери чекають

Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко запевнив, що Державний бюджет України передбачає чергове підвищення прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб та розміру мінімальної пенсії. Воно відбуватиметься у два етапи: з 1 травня та з 1 грудня 2017 року.

Прожитковий мінімум для непрацездатних осіб (мінімальна пенсія) від 1 травня становитиме 1312 гривень, а від 1 грудня – 1373 гривні.

Опубліковано в: Новини України
Середа, 26 Квітень 2017 00:00

Коли гуртом жити набридло

Верховна Рада України дозволила приватизовувати кімнати в гуртожитках. За зміни до низки законів щодо забезпечення прав їх мешканців проголосували 256 депутатів.

Право на приватизацію своїх кімнат у гуртожитках отримують ті, хто мешкає там не менше п’яти років, зареєстрований або має договір оренди, стоїть у черзі на квартиру, не має іншого житла. І ще одна умова: претендент на приватизацію або ж його родичі повинні бути пов’язані трудовими відносинами з підприємством, якому належить гуртожиток.

Опубліковано в: Новини України
Середа, 26 Квітень 2017 00:00

«Ні!» дискримінації за віком

Мінсоцполітики України планує ввести для роботодавців квоти на працівників від 45 років.

Чиновники вважають, що 4% персоналу на кожному підприємстві мають складати як інваліди, так і люди, котрим треба допрацювати до певного стажу, але важко влаштуватися на роботу через дискримінацію за віком. Квоти якраз і покликані зацікавити роботодавців у тому, щоб мати на своєму виробництві працівників від 45 років.

Опубліковано в: Новини України
Середа, 26 Квітень 2017 00:00

Скільки заробляємо?

Середньомісячна зарплата українців у 2017 році наразі становить 6 тисяч 957 гривень (за нинішнім курсом – 260 доларів).

Найвище оцінюють працю в столиці: кияни в середньому отримують 10 тисяч гривень. У топ-трійці областей з найкращими заробітками – Донеччина, Київщина та Дніпропетровщина.

Опубліковано в: Новини України

Після закінчення опалювального сезону настає період, сприятливий для заміни опалювальних батарей. На сьогодні один із найпопулярніших товарів цієї сфери – сталеві радіатори італійської фірми Grandini.

Опубліковано в: ТЦ «Практика»
Страница 1 из 11

Нас рахують

Украина онлайн

Яндекс.Метрика

Контакти

Редакція газети «Відомості Чернігівщини»

Адреса: вул.Незалежності, 61, м.Прилуки, Чернігівська область, 17500, Україна
E-mail: ch.vedomosti@mail.ru
Контактні телефони: (04637) 3-45-14, (066) 161-06-15

Написати листа