Матеріали за датою: Середа, 05 Квітень 2017
Середа, 05 Квітень 2017 00:00

Під вигуки «Дістало!»

Давненько у Прилуках не було такого насиченого подіями дня, як 31 березня 2017 року. Зранку в місті тривали одразу два заходи – 25 сесія міськради 7 скликання та мітинг «Дістало!», ініційований Прилуцьким козацьким полком. Саме козаків поблизу пам’ятника Шевченку, де проходила акція протесту, було чи не найбільше. Хоча до відкритого мікрофона підходили й пересічні прилучани, котрі також висловлювали свої думки з приводу діяльності міської влади, і ці думки подекуди не співпадали з позицією організаторів протесту.

Опубліковано в: Теми номера

На сесії Прилуцької міської ради, що відбулася 31 березня, депутатський корпус затвердив Програму «Облаштування позаміського закладу оздоровлення та відпочинку дітей «Берізка» на базі КП «Санаторій «Берізка» на 2017-2018 роки». Усього для виконання Програми протягом двох років необхідно 17 мільйонів 700 тисяч гривень. Звісно, для міського бюджету ця сума є захмарною, тому відновлення оздоровчого закладу планується здійснювати шляхом залучення інвесторських коштів.

Опубліковано в: Теми номера

Благовіщення Пресвятої Богородиці – одне з найбільших православних свят. Воно відзначається 7 квітня – за 9 місяців до Різдва Христового. Цього дня Церква згадує події, коли Архангел Гавриїл сповістив Діві Марії, що в неї народиться син – Спаситель світу. Благовіщення – день благої вісті, доброї новини, коли ми вшановуємо і Божу Матір, і її Богонемовля, і Архангела Гавриїла, котрий повідомив про велику подію.

Опубліковано в: Поради
Середа, 05 Квітень 2017 00:00

Розговітися все дорожче

Вартість мінімального великоднього економ-кошика для освячення в храмі (паска, яйця, домашня ковбаса, сало, хрін, сіль), за оцінками експертів, зросла в Україні у порівнянні з минулим роком на 5% і становить 158 гривень.

Опубліковано в: Новини України
Середа, 05 Квітень 2017 00:00

Абонплати за газ поки не буде

1 квітня українцям було не до сміху: цього дня набрало чинності рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), про запровадження абонплати за газ.

Опубліковано в: Новини України

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення рекомендував Верховній Раді України зробити 2 травня робочим днем. Про це йдеться у законопроекті №1658.

Опубліковано в: Новини України

24 березня виповнилося дев’ять років відтоді, як Торговий центр «Практика» відчинив двері для відвідувачів. Наші досягнення за цей період – 6000 квадратних метрів торгової площі, якісний сервіс, досвідчений персонал, широкий каталог продукції. Це будівельні й лакофарбові матеріали, господарчі товари, побутова та сантехніка, підлогові покриття, плитка, товари для декору, саду, городу та багато іншого – на будь-який смак і гаманець!

Опубліковано в: ТЦ «Практика»
Середа, 05 Квітень 2017 00:00

Пернаті антидепресанти

Жителі місцевостей, де багато дерев і, відповідно, пташок, рідше страждають від депресії та подібних розладів. Про це повідомляють британські учені.

Опубліковано в: Дозвілля
Середа, 05 Квітень 2017 00:00

Красуні поталанило з чудовиськом

Усього за півтора тижні прокату стрічка «Красуня і Чудовисько» встигла зібрати близько 700 мільйонів доларів.

Опубліковано в: Дозвілля

Наша співвітчизниця, 23-річна Анна Богдан представила нову лінію Каньє Веста.

Опубліковано в: Дозвілля
Страница 1 из 3

Нас рахують

Украина онлайн

Яндекс.Метрика

Контакти

Редакція газети «Відомості Чернігівщини»

Адреса: вул.Незалежності, 61, м.Прилуки, Чернігівська область, 17500, Україна
E-mail: ch.vedomosti@mail.ru
Контактні телефони: (04637) 3-45-14, (066) 161-06-15

Написати листа