Не забудьте на своє сторіччя запросити!

Людмила Михайлівна Профатілова Людмила Михайлівна Профатілова ВЧ

Історія Прилуцької панчішної фабрики ім. 8 Березня сягає далекого 1927 року. Тоді, 15 березня, на засіданні правління об’єднаних колективів при Прилуцькому окружному комітеті по боротьбі з безробіттям було прийнято постанову про відкриття нашого підприємства. Тому ми всі – жінки, котрі працювали на панчішній, – родом із березня. Особливо це стосується Людмили Михайлівни Профатілової, якій 21 березня виповнилося 80 років.

Згадується, як у 2007-му після святково-прощального 80-ліття фабрики ми першим відзначили 70-річний ювілей Людмили Михайлівни. Це велика трудівниця. Закінчивши 10 класів Прилуцької школи №7, прийшла на панчішну ученицею в’язальниці. Професією оволоділа напрочуд швидко. Людмила Михайлівна була гарним прикладом для молоді, відповідально ставилася до громадської роботи. Я ніколи не чула від неї «не хочу», «не буду». Залюбки брала участь у художній самодіяльності, співала у фабричному й міському хорах. Зараз Людмила Профатілова теж не сидить склавши руки – є членом ветеранської організації фабрики.

З ювілеєм, дорога колего!

Раїса Товстоп’ят, ветеран Прилуцької панчішної фабрики ім. 8 Березня


Людмилі Михайлівні Профатіловій виповнилося 80. Рідній панчішній фабриці вона віддала майже чотири десятиліття свого життя. Її робоча зона (а це 10 в’язальних машин-автоматів) була прикладом для всіх колег. Працюючи, Людмила Михайлівна вміла не допускати браку, застосовувала передові технологічні прийоми – це все від великого захоплення своєю професією. Профатілова – не одноосібниця. Скільком молодим допомогла оволодіти тонкощами майстерності!

Робота передовиці виробництва відзначена Грамотою Президії Верховної Ради УРСР, двома орденами Трудової Слави ІІ і ІІІ ступенів, Орденом Трудового Червоного Прапора. Її портрет висів на республіканській Алеї Трудової Слави на виставці досягнень народного господарства.

Шановна Людмило Михайлівно! 80 років – це не старість, це мудрість та славно прожите життя. Щиро вітаємо Вас із ювілеєм і від душі зичимо доброго здоров’я! Не забудьте нас, друзів, на своє сторіччя запросити!

Римма Андрєєва, колишній головний інженер Прилуцької панчішної фабрики ім. 8 Березня

Оцінити матеріал
(0 голосів)

Написати коментар

HTML-коди не дозволяються.Защита от спама - выполните задание:

Нас рахують

Украина онлайн

Яндекс.Метрика

Контакти

Редакція газети «Відомості Чернігівщини»

Адреса: вул.Незалежності, 61, м.Прилуки, Чернігівська область, 17500, Україна
E-mail: ch.vedomosti@mail.ru
Контактні телефони: (04637) 3-45-14, (066) 161-06-15

Написати листа