Мрія, відтермінована довгобудом

Мрія, відтермінована довгобудом Мрія, відтермінована довгобудом ВЧ

Уже не один рік прилучани мріють про появу у рідному місті нового сучасного навчального закладу. Будівництво ІІ корпусу гімназії №1 імені Георгія Вороного розпочалося п’ять років тому. Але й досі не завершилося. За браком коштів далі зведення першого та частково другого і третього поверхів справа не пішла. Щоправда, у 2016-му у недобудованій споруді з’явилися вікна (напевно, якась нова технологія будівництва, запроваджена підрядником), які, до речі, хтось уже встиг побити.

Влада постійно обіцяє, що ось-ось – і новий корпус гімназії №1 відчинить двері для школярів та педагогів. Усі з нетерпінням очікують на цю знакову для Прилук подію. Що думають про довгобуд городяни? Чи вірять в успішне завершення будівництва? Про це «ВЧ» поцікавилися на вулицях міста.

Сергій, військовий пенсіонер:

– Окрім смутку, будівництво нового корпусу гімназії №1 більше нічого викликати не може. Це якась насмішка над людьми. Гроші дали – і підрядник, аби показати видимість роботи, поставив вікна у споруду, де ще й даху немає. Це ненормально. Жодна адекватна людина так не зробила б. Хіба це спеціалісти?

Максим:

– Це повна маячня. Спочатку треба вигнати стіни та дах, а вже потім ставити вікна. Розумні будівельники повинні це розуміти. Певно, треба було кудись бюджетні гроші списати. Інше на думку не спадає. Якщо на те пішло, то, може, хай ще й двері поставлять?

Олексій, інженер:

– Такими темпами і з такими робітниками ми ніколи не дочекаємося закінчення будівництва. Територія поросла бур’янами, за п’ять років хтозна який вже той фундамент. Де гарантія, що він невдовзі не обвалиться? Хтось експертизу проводив? Я вважаю, якщо будівництво затягують, то це комусь вигідно.

Валентина, продавець:

– Я вже не вірю, що тут узагалі щось буде. Ми давно звикли до того, що у нас не будують, а тільки руйнують. І як результат: вклали мільйони, а отримали занедбане місце, поросле бур’янами.

Володимир, пенсіонер:

– Хіба то підрядник, якщо він руки не нагріє (сумно посміхається – ред.)? От для чого було зараз ставити вікна? Хтось може відповісти? Ніхто не думає про людей, лише про власну кишеню. Гроші з бюджету зникають, а наше місто обзавелося ще одним довгобудом. Дійсно, є чим перед гостями похвалитися…

Наталія:

– Ви запитуєте про якість і темпи будівництва? Вони ніякі. У нас усе робиться, аби тільки вважалося. Гроші (напевно, зайві) витрачають на будь-що, але тільки не на те, що треба. Повз гімназію ходити соромно.

Павло, водій:

– Усі звикли, що із бюджету постійно крадуть кошти. Однак має ж бути щось святе. Ви ж у дітей забираєте! Гроші відмивають, а наші діти мусять вчитися в аварійному приміщенні. Бо обіцяний ще п’ять років тому новий корпус гімназії ніяк не добудують. Так і до біди не далеко.

Світлана, безробітна:

– Будівництво гімназії №1 треба доводити до кінця. Люди чекають і сподіваються. Дітки марять тим басейном, вже розпланували, як займатимуться плаванням та стануть майстрами спорту. Я гадала, що моя дитина повчиться у новому корпусі, однак вона вже 11-й клас закінчила, а будівництво все триває. Я так скажу: якщо хтось збирався гроші на гімназію вкрасти, то не треба було те будівництво і розпочинати. Навіщо людей обнадіювали?

Оцінити матеріал
(0 голосів)

Написати коментар

HTML-коди не дозволяються.Защита от спама - выполните задание:

Нас рахують

Украина онлайн

Яндекс.Метрика

Контакти

Редакція газети «Відомості Чернігівщини»

Адреса: вул.Незалежності, 61, м.Прилуки, Чернігівська область, 17500, Україна
E-mail: ch.vedomosti@mail.ru
Контактні телефони: (04637) 3-45-14, (066) 161-06-15

Написати листа