Міська рада звернулася до Верховної

Тиждень, що минув, розпочався новиною, яка стала топовою для всіх інформагенств України. 13 березня в районі залізничної станції «Кривий Торець» на Донеччині було здійснено силовий розгін учасників економічної блокади тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей. 43 учасники блокади були заарештовані правоохоронцями. Щоправда, dже наступного дня їх усіх відпустили з-під варти.

З огляду на ці події голова правління Прилуцької ГО «Учасники антитерористичної операції «Щит» Павло Красноок і місцеві активісти звернулися до депутатів міської ради та мера Ольги Попенко з пропозицією обговорити дане питання на сесії Прилуцької міськради. Позачергова сесія була скликана вже 15 березня.

Після тривалих дискусій та оголошеної перерви, під час якої пройшла нарада голів фракцій, 27-ма голосами було підтримано рішення «Про події, що відбулися 13 березня 2017 року в районі залізничної станції «Кривий Торець». У документі, ухваленому міськрадою, зокрема, йдеться:

1. Враховуючи напружену соціально-політичну ситуацію в державі, вважати недоцільним застосування сили проти учасників економічної блокади тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей України, що відбулося 13 березня 2017 року поблизу залізничної станції «Кривий Торець».

2. Пропонуємо вирішувати всі конфліктні ситуації шляхом переговорів із учасниками блокади, а не силою правоохоронних органів.

3. Вимагаємо звільнення посадових осіб Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Служби безпеки України, винних у протиправних діях щодо учасників блокади.

4. Невідкладно вжити заходів для звільнення всіх військовополонених.

5. Якнайшвидше внести на розгляд Верховної Ради України законопроекти «Про тимчасово окуповані території» та «Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України».

Депутати уповноважили міського голову Ольгу Попенко надіслати дане звернення Президенту Петру Порошенку та Спікеру Верховної Ради Андрію Парубію.

Оцінити матеріал
(0 голосів)

Написати коментар

HTML-коди не дозволяються.Защита от спама - выполните задание:

Нас рахують

Украина онлайн

Яндекс.Метрика

Контакти

Редакція газети «Відомості Чернігівщини»

Адреса: вул.Незалежності, 61, м.Прилуки, Чернігівська область, 17500, Україна
E-mail: ch.vedomosti@mail.ru
Контактні телефони: (04637) 3-45-14, (066) 161-06-15

Написати листа