УБР – знову чемпіон

Уже кілька років поспіль у Прилуках проводиться відкритий Кубок чемпіонату міста з волейболу, організований сектором по фізичній культурі та спорту міськради і Прилуцькою федерацією волейболу. Із 5 березня по 8 квітня 12 колективів виборювали право володіти почесним трофеєм. Змагання проходили за коловою системою у двох підгрупах, переможці яких потрапляли до фіналу. Команди, що посіли другі місця, грали у матчі за бронзу і так далі.

Фінальні поєдинки відбулися 8 квітня у спортзалі ДЮСШ. Спочатку на майданчик вийшли команди «Варва» та «В.А.Т.» (Прилуки). Напружена та цікава гра завершилася з рахунком 3:2 на користь варвинчан, яким дісталися бронзові нагороди турніру. У матчі за головний трофей зустрічалися прилуцькі команди: «ТІМ» та минулорічний переможець відкритого Кубку «УБР». Буровики, продемонструвавши чудову виняткову майстерність та вигравши 3:1, зуміли відстояти свій титул і знову здобути Кубок Прилук.

Призери та переможці турніру відзначені організаторами грамотами й медалями, а також цінними подарунками від міської федерації волейболу. Цього року засновано приз наймолодшому учаснику змагань. Ним став гравець команди «ТІМ» Андрій Петрик (2001 р.н.).

Після завершення відкритого Кубку чемпіонату міста прилуцькі команди залишають спортивні зали й відправляються на свіже повітря. Настає пора пляжного волейболу.