Знову засяяло «Сузір’я прилучанок»

Знову засяяло «Сузір’я прилучанок» Знову засяяло «Сузір’я прилучанок» ВЧ

Скільки чудових слів сказано і написано про Неї. Її царство – це царство ніжності, витонченості та терпіння (Жан-Жак Руссо). Вона – велика вихователька чоловіка (Анатоль Франс). Вона – наймогутніша у світі істота, і від неї залежить, чи спрямовувати чоловіка туди, куди його хоче повести Господь (Генрік Ібсен). Вона – найсправжніша жива плоть, що випромінює найніжніше світло (Антуан де Сент-Екзюпері). Вона – як музика, її можна любити, навіть не дуже розуміючи (Ліна Костенко). Вона – запрошення до щастя (Шарль Бодлер). Вона – її величність Жінка.

Знову засяяло «Сузір’я прилучанок»Є у прекрасної половині людства день, коли чоловіки сором’язливо, з благоговінням дарують квіти, а ще говорять теплі слова любові. Мали б це робити щохвилини, але за турботами та справами, інколи надмірним самозамилуванням забувають про те, що поряд з ними живе Краса. Та 8 березня, у Міжнародний жіночий день, усе кардинально змінюється. І тоді Жінка стає королевою світу, як це і повинно бути.

Років зо десять тому в Прилуках було започатковано Жіночий вернісаж «Сузір’я прилучанок». На цьому грандіозному дійстві щороку вшановували найдостойніших городянок, нагороджуючи їх почесними відзнаками. Проте відбулося лише кілька вернісажів – і добре починання кануло в Лету. На щастя, ненадовго. У 2017-му «Сузір’я прилучанок» отримало нове дихання.

Напередодні Міжнародного жіночого дня, 7 березня, у міському Будинку культури була неймовірна, навіть казкова атмосфера. У фойє на гостей вернісажу чекало різноманіття виставок: картин, світлин, вишивки, творів декоративно-прикладного мистецтва, флористики, косметики, кондитерських виробів. І кожна з них – присвята Жінці. А на сцені тим часом готувалося справжнє видовище – відроджений Жіночий вернісаж «Сузір’я прилучанок».

Знову засяяло «Сузір’я прилучанок»Сорок три представниці прекрасної статі, котрі своєю роботою, творчістю, життям прославляють Прилуки, роблять їх кращими, удостоїлися почесних грамот та цінних подарунків в одинадцяти номінаціях: «Пошана та визнання – то скарб великих», «Легенди нашого міста», «Відданість своїй справі», «Професіонали своєї справи», «Благословенна жінка у труді», «Моя справа – моє захоплення», «Честь і гідність – мої життєві орієнтири», «Найвище звання на Землі», «Виборюють у долі щасливий свій шлях», «Осяяні олімпійським вогнем», «Я душу кладу на долоні». Учитель, керівник, лікар, воїн, митець, борець, мати – «Сузір’я прилучанок» поповнили жінки різних іпостасей, але однаково гарні, ніжні, неповторні.

Честь вручати відзнаки випала меру Прилук Ользі Попенко та, звісно ж, чоловікам. Кожен із них щиро вітав жіноцтво з 8 Березня. Так, депутат Прилуцької міськради Олексій Гавриш від себе особисто та від імені депутата Чернігівської облради, голови обласної організації партії «Опозиційний блок» Анатолія Мирошниченка побажав землячкам миру, сімейного благополуччя та всіх інших гараздів, які роблять жінку по-справжньому щасливою.

Як сказала у своєму виступі одна з нагороджених, відома поетеса, прозаїк, журналіст Лілія Черненко, жінці у наш час усе під силу. І це дійсно так. Якими б упевненими в собі не виглядали чоловіки, однак без жінки їм нікуди і ніяк.

Сергій Новак

Оцінити матеріал
(0 голосів)

Написати коментар

HTML-коди не дозволяються.Защита от спама - выполните задание:

Нас рахують

Украина онлайн

Яндекс.Метрика

Контакти

Редакція газети «Відомості Чернігівщини»

Адреса: вул.Незалежності, 61, м.Прилуки, Чернігівська область, 17500, Україна
E-mail: ch.vedomosti@mail.ru
Контактні телефони: (04637) 3-45-14, (066) 161-06-15

Написати листа