Сорочинці сказали своє слово

Сорочинці сказали своє слово Сорочинці сказали своє слово ВЧ

І знову освітня тема на слуху в прилучан. І знову йдеться про ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 імені святителя Іоасафа Бєлгородського. Хоча цього разу, здається, проблемне питання закрите на тривалий час.

На останній сесії Прилуцької міської ради, що відбулася 27 січня, мешканці Заудаївського мікрорайону повідомили місцеву владу про проведення громадських слухань щодо доцільності об’єднання молодшої та старшої шкіл №13 в одному приміщенні (чутки про це циркулюють містом вже не перший місяць). І от 17 лютого зібрання відбулося.

На громадські слухання у ЗОШ №13 прийшли понад дві сотні городян. Щоправда, лише 113 із них мали право голосу, оскільки прописані у Заудаївському мікрорайоні. Прибули на збори міський голова з профільним заступником, начальник управління освіти, кілька депутатів. Виступаючи перед присутніми, мер Ольга Попенко вкотре запевнила громаду, що найближчим часом говорити про об’єднання, реорганізацію чи переведення молодших діток із їхнього приміщення по вулиці Незалежності, 16 до будівлі старшої школи по Сорочинській, 36 недоцільно. Наразі на основну школу чекає капітальний ремонт зі стовідсотковою заміною вікон, дверей, даху, утепленням стін. Допоки ці роботи не завершаться, про переїзд не може бути й мови. Капремонт відбуватиметься у рамках співпраці із проектом NEFCO (Північна екологічна фінансова корпорація). Проте до даної грантової програми потрапила не лише ЗОШ №13, а й школа №2 та ДНЗ №9. Гроші від європейських партнерів надійдуть аж улітку, тож ремонтні роботи розпочнуться не раніше серпня-вересня 2017-го. Звідси, за словами міського голови, витікає висновок: питання про переведення молодших учнів до старшої школи можна буде порушувати тільки через кілька років.

Мешканці Заудаївського мікрорайону з радістю сприйняли звістку про капремонт будівлі рідної ЗОШ. Однак, аби підтвердити свою позицію щодо недопустимості переведення учнів початкових класів із приміщення, де вони зараз навчаються, до основної споруди, вирішили провести голосування. Воно було одностайним. Усі учасники громадських слухань висловилися за недопущення таких дій.

Олег Діденко

Оцінити матеріал
(0 голосів)

Написати коментар

HTML-коди не дозволяються.Защита от спама - выполните задание:

Нас рахують

Украина онлайн

Яндекс.Метрика

Контакти

Редакція газети «Відомості Чернігівщини»

Адреса: вул.Незалежності, 61, м.Прилуки, Чернігівська область, 17500, Україна
E-mail: ch.vedomosti@mail.ru
Контактні телефони: (04637) 3-45-14, (066) 161-06-15

Написати листа