Подарунок від тютюнової

«Це масштабна подія для нас», «ми відчуваємо себе живою частиною великої України», «ви лікуєте душі і доносите смисли»… З такими настроями – захватом і задоволенням – жителі Прилук зустріли 23 лютого відкриття в міському Будинку культури XVIII Міжнародної фотовиставки газети «День» «Сімейний альбом України». Попри дощову і прохолодну погоду зранку більше сотні людей прийшли не лише долучитися до прекрасного, а й згадати, чим жила Україна торік, і головне – проаналізувати це.

Подарунок від тютюнової– Я переконався, що прилучани не просто люди, котрі мешкають у місті із тисячолітньою історією. Вони – люди високої культури. Наш головний редактор Лариса Івшина постійно стверджує, що провінція – поняття не географічне. Сьогодні я впевнено говорю: Прилуки – не провінція. Це дійсно прогресивне місто. Наша фотовиставка змушує задуматися над тим, як ми прожили попередній рік, що нам вдалося, а що ні, дає змогу зробити правильні висновки. Від щирого серця хочу подякувати компанії «Бритіш Американ Тобакко Україна», яка допомогла в організації експозиції у Прилуках. Це один із кращих проектів нашої газети, який уже не перший рік мандрує Україною. І тепер ви, шановні прилучани, теж можете до нього долучитися, – сказав у своїй промові редактор відділу «Політика» газети «День» Іван Капсамун.

Під час відкриття фотовиставки відбулася важлива просвітницька ініціатива, партнером якої також виступила тютюнова компанія: абонементи на газету «День» отримали всі навчальні заклади, бібліотеки та ЗМІ міста, комітети самоорганізації населення, міська рада, Будинок культури, територіальний центр соціального обслуговування, Центр творчості дітей та юнацтва, районна книгозбірня, Прилуцька РДА, а також Ічнянський національний природний парк. Крім того, для поповнення книжкових фондів бібліотекам, навчальним закладам та краєзнавчому музею Прилук було передано книги із серії «Бібліотека газети «День».

– Ми вважаємо, що це дуже важливо. Адже нині через економічні труднощі в державі бібліотечні фонди не оновлюються. А ці комплекти – надзвичайно якісна література, яка принесе користь читачам міста, – зазначив начальник відділу по роботі з державними органами компанії «В.А.Т. Україна» Юрій Рилач. – Узагалі хочу сказати, що для нас велика честь стати партнером такого значного заходу – проведення у Прилуках фотовиставки «Сімейний альбом України». Приємно, що на її відкритті присутні прилучани різних поколінь та професій. Отже, вони суспільно активні, небайдужі до долі нашої країни.

Після офіційного відкриття фотовиставки, де, до речі, представлено близько 150 світлин у п’яти номінаціях («Український світ», «Політика», «Фото з історією», «Світ очима дітей» і «Птахи водойм»), пройшла зустріч з Іваном Капсамуном, котрий презентував видання із серії «Бібліотека газети «День».

Експозиція працюватиме до 12 березня. Кожен із відвідувачів може проголосувати за світлину, яка найбільше припала йому до душі. За результатами голосування буде визначено переможця від Прилук. Але даний рейтинг, то, як кажуть, діло третє. Головне – шанс побачити шедеври фотомистецтва від аматорів та професіоналів з усієї України.

Оцінити матеріал
(0 голосів)

Написати коментар

HTML-коди не дозволяються.Защита от спама - выполните задание:

Нас рахують

Украина онлайн

Яндекс.Метрика

Контакти

Редакція газети «Відомості Чернігівщини»

Адреса: вул.Незалежності, 61, м.Прилуки, Чернігівська область, 17500, Україна
E-mail: ch.vedomosti@mail.ru
Контактні телефони: (04637) 3-45-14, (066) 161-06-15

Написати листа