Приєднуйтеся до благородної справи!

Звернення Прилуцької міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста

Із 20 березня по 20 квітня під гаслом «Забезпечуючи найголовніше» проходить традиційний Всеукраїнський місячник Товариства Червоного Хреста України.

Його мета – привернути увагу суспільства до проблем вразливих категорій населення: внутрішньо переміщених осіб, самотніх непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних і неповних сімей, дітей-сиріт, хворих на ВІЛ/СНІД або туберкульоз, а також сформувати громадську думку на користь милосердя.

Заходи місячника – це збір коштів, продуктів харчування, одягу, взуття, предметів хатнього вжитку, медикаментів, речей для внутрішньо переміщених осіб і хворих, особливо тих, хто не може самостійно пересуватися, шкільного приладдя, іграшок; надання безоплатних транспортних, побутових, юридичних та інших послуг підопічним організацій Товариства Червоного Хреста України; упорядкування будинків та прибудинкових територій самотніх громадян похилого віку й інших категорій населення.

Кошти та натуральна допомога, що надійдуть до організацій Товариства під час місячника, допоможуть:

• надати адресну матеріальну і натуральну допомогу малозабезпеченим верствам населення, притулкам та інтернатам для дорослих і дітей;

• поповнити склади недоторканних запасів усім необхідним для надання допомоги потерпілим під час надзвичайних ситуацій техногенного, природного чи побутового характеру, в тому числі зміцнити матеріальну базу для оперативної та ефективної роботи загонів швидкого реагування;

• обладнати центри, класи та кімнати для навчання населення навичкам надання першої допомоги особам, які постраждали при надзвичайних ситуаціях, тощо.

Сподіваємося, що добрі та щирі люди не залишаться байдужими до тих, кому необхідна їхня допомога. Приєднуйтесь до благородних справ Червоного Хреста!

Прилуцька міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста знаходиться за адресою: м. Прилуки, вул. Івана Скоропадського, 102, тел. (04637)4-21-69.

Наш р/рахунок: 26008000036846, код 02940397, банк ПАТ «Укрсоцбанк», м. Київ, МФО 300023.

Банк одягу знаходиться в Прилуцькій міськрайонній організації Товариства Червоного Хреста.

Будемо Вам дуже вдячні!

Оцінити матеріал
(0 голосів)

Написати коментар

HTML-коди не дозволяються.Защита от спама - выполните задание:

Нас рахують

Украина онлайн

Яндекс.Метрика

Контакти

Редакція газети «Відомості Чернігівщини»

Адреса: вул.Незалежності, 61, м.Прилуки, Чернігівська область, 17500, Україна
E-mail: ch.vedomosti@mail.ru
Контактні телефони: (04637) 3-45-14, (066) 161-06-15

Написати листа