Владо, почуй нарешті людей!

21 Груд. 2016
178 переглядів

На початку грудня регіональна організація партії «Опозиційний блок» у Чернігівській області приєдналася до Всеукраїнського соціального марафону «Справедливість і захист». Мета марафону – збір підписів під пакетом законопроектів «Опозиційного блоку» щодо скасування грабіжницьких комунальних тарифів, забезпечення виплат усім вкладникам збанкрутілих банків, недопущення продажу сільськогосподарських земель, припинення війни і відновлення миру в Україні.

16 грудня до соціального марафону «Справедливість і захист» долучилися Прилуки. За словами керівника міської організації партії «Опозиційний блок», голови фракції у міській раді Марії Шабалтас, городяни активно підтримали основну вимогу марафону про прийняття законопроектів «Опозиційного блоку» у Верховній Раді.

– Понад 400 підписів за один день – це показник того, наскільки законопроекти нашої партії актуальні і близькі людям. Не було байдужих як серед пенсіонерів, так і серед молоді. Сьогодні кожен відчуває наслідки соціальної політики держави при отриманні стипендії, пенсії чи зарплати та співставленні свого доходу з цінами в магазинах, аптеках, з цифрами в комунальних платіжках. Ставлячи свої підписи під час марафону, ми вимагаємо від влади зменшення тарифів на житлово-комунальні послуги до 10% доходів сім’ї, зниження захмарних цін на ліки, продукти, речі першої необхідності, зупинення кровопролитної війни на Сході нашої країни, – заявила пані Марія.

На її думку, не почути тисячі жителів Чернігівщини, сотні тисяч – України, просто не можна.

– Три роки обіцянок, три роки погіршення економічної ситуації, соціальна незахищеність населення, особливо в сільській місцевості. Таким містам як Прилуки конче необхідно, аби держава надавала їм не тільки розпорядження, а й фінансові повноваження, котрі дозволили б їх виконати. Якщо хтось не хоче чути нардепів, то буде зобов’язаний почути голоси сотень тисяч українців. Численні зібрані підписи є підтвердженням того, що позиція «Опозиційного блоку», суть його законопроектів співпадають з бажаннями людей, – резюмувала Марія Шабалтас.

Всеукраїнський соціальний марафон «Справедливість і захист» триває, і після його завершення підписи з усієї України будуть передані Кабінету Міністрів та Верховній Раді.

Оцінити матеріал
(0 голосів)

Написати коментар

HTML-коди не дозволяються.Защита от спама - выполните задание:

Нас рахують

Украина онлайн

Яндекс.Метрика

Контакти

Редакція газети «Відомості Чернігівщини»

Адреса: вул.Незалежності, 61, м.Прилуки, Чернігівська область, 17500, Україна
E-mail: ch.vedomosti@mail.ru
Контактні телефони: (04637) 3-45-14, (066) 161-06-15

Написати листа