Кого ми обрали?

Кого ми обрали? Кого ми обрали? ВЧ

У постійній рубриці в режимі бліц-інтерв’ю «Відомості Чернігівщини» ближче знайомлять читачів з новим складом Прилуцької міської ради, ставлячи депутатам зручні й не дуже запитання. Відповіді друкуються без редакторської правки.

Дмитро ПахомовДмитро Пахомов, фракція Аграрної партії України

– Де Ви навчалися? Яка у Вас професія? За рахунок чого живете?

– Я за освітою економіст. А заробляю на життя – в мене приватний бізнес.

– На одній із сесій Ви говорили, що маєте ступінь магістра економіки.

– Так.

– Сформулюйте, будь ласка, закон попиту і закон пропозиції.

– Попит народжує пропозицію.

– Ви брали участь у проекті «Міняю жінку». Чи змінилося щось у Ваших сімейних стосунках після проекту? Чи готові знову брати участь у подібних телешоу?

– Не змінилося абсолютно нічого. Ми як кохали один одного, так і кохаємо. В принципі, абсолютно нічого не помінялось. А в проектах більше зніматися я не хочу.

– Чому?

– Тому що, по-перше, в мене немає часу. По-друге, побачивши, як коректують інформацію і подають її спотвореною, не так, як вона є, то бажання взагалі відпало. Тобто, там дуже багато чого вони накрутили для сюжету, для рейтингу свого шоу.

Іван ТютюнникІван Тютюнник, голова фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

– Хто Ви за фахом? Де працюєте? За рахунок чого живете?

– За фахом я інженер-механік, зараз навчаюсь у Державній академії при Президенті України по управлінню суспільним розвитком. Зараз два місяці вже, як звільнився, тимчасово не працюю, але є пропозиції певні. Ще міркую. Можливо, буду працювати найближчим часом.

– Які функції постійних депутатських комісій передбачає Регламент Прилуцької міськради?

– Постійні депутатські комісії створені при міській раді для того, щоб розглядати проекти рішень, корегувати їх і виносити на розгляд депутатів уже готові проекти рішень, узгоджені і в межах закону, і в тих потребах, які потрібні для громади.

– Скільки їх на сьогодні в Прилуцькій міськраді?

– Сім, здається.

– Представник ВО «Свобода» Ігор Токовенко, коментуючи перемогу Джамали на Євробаченні, зазначив, що це вкотре підтвердило, що Україна не для українців. Крім того, він кілька разів назвав Джамалу «корінною українкою». Згодом його позицію підтримала екс-нардеп від «Свободи» Ірина Фаріон, додавши цитату В’ячеслава Липинського: «Чи справді вічно тяготітиме над Україною це прокляття демократичного вирівнювання нації по найнижчим типам – і людей, і ідей?» А закінчила допис фразою: «Тримаймося, самодостатні українці». Це така офіційна позиція «Свободи» чи особиста думка Ваших однопартійців? Як Ви ставитеся до подібних висловлювань?

– У партії «Свобода» декілька десятків тисяч людей, і кожен має певне своє бачення. Я особисто його не знаю, хоча я багатьох знаю, він не є керівником нашої партії. Те, що він описав у соцмережах, – це не офіційна заява, а його особиста думка. Моя особиста думка про Джамалу: це дуже добре, що представниця України перемогла. Це дуже важливо для нашої країни, особливо для Криму нашого. І те, що вона по національності кримська татарка. Україна – багатонаціональна країна, і добре, що й інші національності дуже якісно і гарно представляють нашу державу на міжнародних конкурсах, спортивних змаганнях. Шана і повага людині, яка зуміла перемогти у цій складній боротьбі і в цей теперішній час.

– Якби так склалася ситуація і Ви зустрілися з паном Ігорем і з пані Іриною. Чи подали б руку після таких дописів?

По-перше, по Фаріон. Я читав її допис, там я не бачив чогось такого. Саме Ігор Токовенко – там він прямим текстом говорив. А Фаріон я вже й не пам’ятаю, що там написала.

– Цитуючи Липинського, вона стверджувала, що ті, хто рівняються на найнижчий тип людей (простіше кажучи, на кримську татарку Джамалу), не є самодостатніми українцями.

– Це Ваша думка така. Я, наприклад, вважаю, що українська нація, звичайно, велика і освічена, і багато гарних людей. А в нашій країні проживає багато національностей, і я не вбачаю тут ніяких проблем, що представники інших національностей проявляють себе чи в спорті, чи в літературі, чи в кіно, чи ще десь. Це не обов’язково повинно бути, що нікого не пускати, бо вони не українці. Звичайно, наше бачення, що все-таки з думкою українців і з потребами української нації потрібно рахуватися. Цю думку треба враховувати керівництву держави, і українці повинні бути представлені в усіх сферах якнайширше. Тому що по останніх переписах українців є тотальна більшість у нашій державі. Звичайно, й інші національності мають право на розвиток, на свою культуру, займатися вільно, чим вони хочуть займатися, проявляти себе, працювати на благо нашої держави.

Микола РожкоМикола Рожко, фракція партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

– Хто Ви за освітою? Де працюєте? Чим заробляєте на життя?

– Я вже пенсіонер. Працював весь час, останній час, на м’ясокомбінаті, який зараз очолює мій син. Зараз більше консультант, ніж підприємець.

– А хто Ви за освітою?

– Я інженер, хімік-технолог. Закінчив Дніпропетровський хіміко-технологічний інститут.

– Чи знаєте Ви, якими повноваженнями наділяє міські ради Конституція України, зокрема її стаття 143?

– Я не дуже володію цим питанням. Не можу сказати, що я його читав чи ознайомлювався. Чесно кажучи, все, що роблю, – це більше внутрішній голос мій каже про те, як треба діяти. Якщо вже якесь важливе питання виникає, що мені треба освоювати. Безпосередньо дали там доручення займатися дорогами, то я це питання вивчаю глибше і потім продовжую рухатися.

– Свого часу Ви були одним із ініціаторів побудови у Прилуках басейну. Скажіть, будь ласка, чому не вдалося реалізувати цей проект? І чи є ще перспективи втілити його в життя?

– Цей басейн планувався і проектувався у Генеральному плані забудовою тої ділянки біля стадіону. І він був як наслідок діяльності. Тобто, він мав збудувати будинки. За рахунок продажу житла повинен був з’явитися якийсь прибуток. І за рахунок цього прибутку повинен був збудуватися цей соціальний проект. Але будівельна галузь уся рухнула, по великому рахунку. Ми встигли єдине – вирити там котлован, поставити кран. І все зупинилося. Зупинилося чому? Тому що навіщо продовжувати пекти хліб, який нікому не потрібен?.. Ну, і як результат, наступні кроки – це басейн. Чому? Тому що будувалося за рахунок того, що збудуємо будинки, реалізуємо, там з’являється прибуток, який ми вкладаємо у цей соціальний проект. Так він планувався.

– Наразі перспектива побачити у Прилуках басейн існує?

– Наразі стосовно будівництва басейна перспективи немає ніякої. Але ж, щоб Ви розуміли, що я просто в деякій мірі був рупором, ініціатором цього питання. А там була ціла група людей, зараз їх уже безглуздо називати, у яких було бажання дійсно це зробити. Там планувався басейн, там планувався тренажерний зал, там планувалася сауна, кафешка планувалася, невеличкий готель, який давав би можливість залишатися чи відпочити людям, якщо хтось хоче. І виходило, що басейн – це була б лише частина комплексу послуг, які отримували б люди. Таким чином планувалося.

Дмитро ТретяченкоДмитро Третяченко, фракція Радикальної партії Олега Ляшка

– Де Ви навчалися? На що живете?

– Я випускник Національного університету біоресурсів і природокористування України. Це колишня Аграрна академія. Випускник нашого Прилуцького агротехнічного коледжу. Тобто, за спорідненою спеціальністю поступив на третій курс. Планую вступати на магістратуру цього університету. Проживаю за рахунок стипендії.

– А яка спеціальність?

– Землевпорядкування. Напрям – геодезія, картографія та землеустрій. Диплом за цією спеціальністю.

– Успішна робота органів місцевого самоврядування – у співпраці. Для Прилуцької міськради особливо важлива вона із Чернігівською облрадою. Чи знаєте Ви, хто зараз голова Чернігівської облради? І які депутати в ній представляють Прилуки?

– Давайте почнемо з депутатів, які представляють Прилуки. Депутат від Радикальної партії – Олена Шинкаренко, Сергій Пащенко – від «Батьківщини». Це саме ці депутати представляють Прилуки.

– Тобто, тільки двоє від Прилук?

– Від Прилук із відомих – Віта Солорєва, також від «Батьківщини».

– І все?

– Анатолій Мирошниченко. Кого Вам ще згадати? Ну, це ті, кого я знаю. Хто активно працює. А хто не проявляють роботу, хай самі працюють, щоб ми знали про них.

– Ви – наймолодший депутат і, напевно, Вам працювати у міськраді складніше за решту...

– Навпаки, це імпонує.

– Може бути. Розкажіть, що зроблено Вами з початку депутатської каденції.

– Можемо розподілити по пунктах, щоб коротко. Перше – це вирішення житлово-комунальних проблем жителів мого мікрорайону, а також інших мікрорайонів. Якщо звертаються жителі з інших мікрорайонів, то, звичайно, важко їм відмовити. І доводиться їхнє питання вирішувати. Але ми вирішуємо – нам не складно. Перше – це вирішення житлово-комунальних проблем. Наприклад, на моєму окрузі встановлені лавки біля будинку №199. Це колишній гуртожиток біля «Акваріуму». Світлодіодні ліхтарі з датчиками руху встановлені. Зараз я піднімав питання, Ви бачили на сесії, прибирання сміття в підвалах, довстановлення ліхтарів на будинку №199-В. Там ще потрібно закрити отвори, що йдуть у підвал. Ну, це майбутнє. Те, що нам вдалося виконати, – я думаю, це важливо і на цьому потрібно закцентувати увагу – це підняття питання екології. Те, що місто профукало подання запиту до 1 жовтня 2016 року на отримання коштів на вирішення екологічних проблем міста. Адже екологічних проблем у нас дуже багато. І ось 6 липня ми подали поправки до цього рішення. Буде проект рішення винесений на сесію обласної ради, який, скоріше за все, депутати, я надіюся, проголосують. Наші депутати будуть там активно його виборювати на сесії. За цим рішенням 800 тисяч із Державного фонду охорони навколишнього природного середовища виділяться на місто, а саме під конкретні потреби. На очисні споруди. Це буде каналізаційний насос і система аерації «Аквалайн». Це перші наші здобутки. Ми збираємося далі у цьому плані екології, будемо тримати руку на пульсі щодо питання екології. Тому що екологія – це перше, про що ми маємо думати, коли приступати до підприємницької, до господарської діяльності. Перше – екологія. А потім уже заробляння коштів для міста і так далі.

Оцінити матеріал
(0 голосів)

1 коментарів

Написати коментар

HTML-коди не дозволяються.Защита от спама - выполните задание:

Нас рахують

Украина онлайн

Яндекс.Метрика

Контакти

Редакція газети «Відомості Чернігівщини»

Адреса: вул.Незалежності, 61, м.Прилуки, Чернігівська область, 17500, Україна
E-mail: ch.vedomosti@mail.ru
Контактні телефони: (04637) 3-45-14, (066) 161-06-15

Написати листа