Уже 80 тисяч жінок України об’єдналися в Національну платформу «Жінки за Мир»

31 січня у Києві відбулася перша конференція засновників громадської організації «Національна платформа «Жінки за Мир». Участь у ній узяли делегати з усіх регіонів України, в тому числі й з «сірої зони» Донбасу. Чернігівщину представляли співзасновники організації – депутат Прилуцької міської ради Марія Шабалтас та депутат Чернігівської міської ради Світлана Живенко.

На конференції було затверджено план спільних дій для реалізації мирних жіночих ініціатив, спрямованих на досягнення миру, взаєморозуміння в українському суспільстві та соціального добробуту.

Учасниці конференції ухвалили п’ять резолюцій, в яких звернулися до Уряду і Парламенту України з вимогою збільшити соціальні стандарти та виплати, реалізувати Національний план дій по виконанню резолюції Ради безпеки ООН «Жінки, мир, безпека» і висловили стурбованість ініціативами, що роз’єднають українське суспільство, – мовним законопроектом, який жінки вважають антиконституційним, а також озвученими Українським інститутом національної пам’яті намірами відмінити святкування 8 Березня та 9 Травня.

Марія Шабалтас– Плани скасувати святкування 8 Березня та 9 Травня – це вищий ступінь абсурду, – зазначила депутат Прилуцької міськради Марія Шабалтас. – Замість того, аби працювати над тим, що зараз дійсно потрібно суспільству, та ухвалювати важливі соціальні закони, які б захищали зубожіле населення і допомагали вижити простим людям, наші «законотворці» намагаються поставити під сумнів мужність і хоробрість героїв Великої Вітчизняної війни та знецінити значення Великої Перемоги. Пам’ять про тих, хто звільняв нашу Вітчизну і всю Європу від нацизму ми повинні зберегти та передати наступним поколінням.

Із 1975-го Організація Об’єднаних Націй до Міжнародного жіночого дня проводить заходи, присвячені правам прекрасної половини людства. 8 Березня символізує боротьбу жінок за рівноправ’я, мир і справедливість. Сьогодні жінки України об’єдналися і відстоюють ці цінності заради благополуччя та розвитку рідної країни.

Упевнена, що проблеми в економіці нашої держави не через те, що українці «забагато відпочивають», як переконують в Інституті національної пам’яті, а через абсурдні дії таких псевдореформаторів.

Нагадаємо, що Національна платформа «Жінки за Мир» була заснована на початку березня 2016 року. Активні та впливові жінки Чернігівщини приєдналися до платформи під час відкритого форуму, що проходив торік у квітні в Чернігові і зібрав більше 300 жінок, готових об’єднати свої зусилля заради встановлення повноцінного миру, збереження цілісності держави та відновлення її єдності.

Оцінити матеріал
(0 голосів)

Написати коментар

HTML-коди не дозволяються.Защита от спама - выполните задание:

Нас рахують

Украина онлайн

Яндекс.Метрика

Контакти

Редакція газети «Відомості Чернігівщини»

Адреса: вул.Незалежності, 61, м.Прилуки, Чернігівська область, 17500, Україна
E-mail: ch.vedomosti@mail.ru
Контактні телефони: (04637) 3-45-14, (066) 161-06-15

Написати листа